باند قاچاق موادمخدر در آب‌های خلیج فارس مهندم شدفرمانده مرزبانی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، از انهدام باند قاچاق موادمخدر و کشف ۹۰۰ کیلوگرم تریاک در آبهای خلیج فارس خبر داد.
به گزارش صبح ساحل، «سردار احمدعلی گودرزی»، فرمانده مرزبانی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تشریح این خبر گفت: در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، شب گذشته (6 بهمن‌ماه) مرزبانان استان هرمزگان با اشراف و تسلط اطلاعاتی  بر قاچاقچیان موادمخدر و سوداگران مرگ، در عملیاتی مقتدرانه و تاکتیکی از ورود محموله سنگین تریاک به کشور جلوگیری کردند.
وی افزود: مرزبانان جان برکف و سلحشور در این عملیات، ضمن توقیف ۲ فروند شناور، مقدار ۹۰۰ کیلوگرم تریاک را کشف و در این رابطه ۳ نفر از سرشاخه های اصلی باند قاچاق موادمخدر را دستگیر کردند.
فرمانده مرزبانی انتظامی کشور با بیان اینکه مرزهای آبی کشور امن بوده  و محل جولان قاچاقچیان موادمخدر و معاندان نیست، تصریح کرد، مرزبانان با تعامل و دیپلماسی گسترده با همسایگان حوزه خلیج فارس،  امنیت آب های انحصاری خلیج فارس را بیش از پیش تامین و در امر مقابله با قاچاق تلاش خواهند کرد.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها