بازدید معاون وزیر نیرو از نیروگاه گازی خلیج فارس  معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی و هیئت همراه از نيروگاه گازي خليج فارس و روند تعميرات نیمه اساسي واحد GT31 بازديد نموده و از نزديك  در جريان پيشرفت اين تعميرات قرار گرفتند.

     

به گزارش صبح ساحل، وابسته به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا)،، همایون حائری   معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، ناصر اسکندری معاون راهبردی شركت مادر تخصصي توليد نيروي برق حرارتي و هیئت همراه از نيروگاه گازي خليج فارس و روند تعميرات نیمه اساسي واحد GT31 بازديد نموده و از نزديك  در جريان پيشرفت اين تعميرات قرار گرفتند.

در اين بازديد ابتدا محمد مهنی نژاد  مدير عامل نيروگاه گازی خليج فارس در جلسه ای که با حضور معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی  و مدیران ارشد صنعت برق استان هرمزگان برگزار شد بصورت اجمال گزارشي از وضعيت نيروگاه و ميزان توليد سال گذشته و  مراحل پيشرفت و زمان سنكرون واحد سه ارائه نمود.

در ادامه معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی از مراحل پيشرفت تعمیرات اساسی واحد GT31  بازديد و رهنمون‌هاي لازم را در حين بازديد به مسئولين امر ارائه نمود.

لازم به ذکر است نیروگاه گازی خلیج فارس ، در فاصله ۴۵ کیلومتری شرق بندرعباس و ۱۱ کیلومتری میدان گازی سرخون، دارای ظرفیت تولید ۹۹۰ مگاوات است که شامل ۶ واحد گازی ۱۶۵ مگاواتی مدل GT13E2 آلستوم در زمینی به مساحت 1۱۰ هکتار ساخته شده است.

  

  

بازدید معاون وزیر نیرو از نیروگاه گازی خلیج فارس

بازدید معاون وزیر نیرو از نیروگاه گازی خلیج فارس

بازدید معاون وزیر نیرو از نیروگاه گازی خلیج فارس

بازدید معاون وزیر نیرو از نیروگاه گازی خلیج فارس

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها