نخستین بازی پلی آف لیک دسته دوم فوتبال کشور 

شهرداری بندرعباس امروز در اصفهان به مصاف ون پارس می رود تیم فوتبال شهرداری بندرعباس برای بازگشت به لیگ یک فوتبال باشگاه های کشور باید از سد حریف اصفهانی خود عبور کند.
به گزارش صبح ساحل، تیم شهرداری بندرعباس در نخستین بازی مرحله پلی اف لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور امروز سه شنبه ۷ تیرماه از ساعت ۲۰ در ورزشگاه فولادشهر اصفهان مهمان تیم ون پارس این شهر است.
شاگردان امیر خلیفه اصل که در این فصل از رقابت های لیگ دسته دوم در گروه اول عملکرد بسیار خوبی داشتند با کمی بد شانسی نتوانستند به صورت مستقیم راهی لیگ‌یک شوند و امروز در بازی رفت مرحله پلی آف با ون پارس اصفهان بازی خواهند کرد.‌ نارنجی پوشان شهرداری بندرعباس برای راهیابی به لیگ یک باید در دو بازی رفت و برگشت از سد نماینده اصفهان عبور کند.
شهرداری بندرعباس تنها نماینده هرمزگان در لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور در صورت کسب برتری در دو دیدار رفت و برگشت بعد از ۷ سال مجددا به لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور راه می یایند و دوباره هرمزگان را صاحب یک تیم‌ لیگ یکی خواهند کرد. 
بازی دور برگشت دوشنبه ۱۳ تیرماه با حضور هواداران بندرعباسی در ورزشگاه خلیج فارس برگزار می شود.
لازم به ذکر است: با اعلام کمیته مسابقات سازمان لیگ، ورزشگاه یادگار امام (ره) قم به عنوان ورزشگاه میزبان دیدار فینال رقابت‌های لیگ دسته دوم باشگاه‌‌های کشور انتخاب شد.
همچنین با اعلام این کمیته، مسابقه فینال میان تیم های چوکای تالش و شاهین بندرعامری روز جمعه ۱۰ تیرماه از ساعت ۱۸:۴۵ برگزار خواهد شد. بر اساس قرعه کشی صورت گرفته  تیم فوتبال شاهین بندرعامری میزبان این مسابقه خواهد بود.
در پایان هفته بیست ششم و پایانی لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور در  گروه اول، تیم چوکا تالش با ۵۴ امتیاز صدرنشین شد  و به صورت مستقیم راهی لیگ یک شد. شهرداری بندرعباس با ۵۰  امتیاز در مکان دوم ایستاد و راهی پلی آف شد. شهدای رزکان البرز با ۴۶ امتیاز در مکان سوم قرار گرفت.
شهید اورکی اسلامشهر با ۴۴ امتیاز در مکان چهارم، شهرداری ماهشهر با ۴۲ امتیاز پنجم، نیروی زمینی تهران با ۴۲ امتیاز ششم، سپیدرود رشت با ۳۴ امتیاز هفتم،  شهدای بابلسر با ۳۲ امتیاز هشتم، نفت و گاز گچساران با و پیام توس با ۲۹ امتیاز و به دلیل تفاضل گل نهم و دهم، شهرداری بم با ۲۸ امتیاز یازدهم، بعثت کرمانشاه با ۲۷ امتیاز دوازدهم، آبی پوشان تهران با ۲۴ امتیاز سیزدهم و  ایرانجوان بوشهر با ۸ امتیاز در مکان‌ چهاردهم  ایستادند و دو تیم آبي پوشان و ایرانجوان بوشهر به لیگ دسته سوم سقوط کردند.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها