منطقه بارگاه منوجان:

پیدا شدن جسد مادر و دو کودک در سواحلمدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از پیدا شدن مادر و جسد دو کودک عنبرآبادی در سواحل دریای عمان در استان هرمزگان خبر داد.

        

به گزارش صبح ساحل، رضا فلاح ظهر امروز در جمع خبرنگاران از پایان عملیات 44 ساعته جست‌وجوی مادر و فرزندان مفقود شده در جنوب استان کرمان خبر داد و اظهار داشت: در پی مفقود شدن یک مادر و 2 تن از فرزندانش در شهرستان عنبرآباد در روز یکشنبه پنجم تیرماه بلافاصله نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه 22 تیم امداد و نجات از روز یکشنبه به صورت متوالی به محل حادثه اعزام شدند، افزود: ظهر امروز سه‌شنبه پس از 44 ساعت عملیات جست‌وجوی مداوم، این عملیات با پیدا شدن مفقودین به پایان رسید.

فلاح با بیان اینکه جسد کودک یک ساله توسط نیروهای هلال احمر و مردمی در منطقه بارگاه منوجان پیدا شده بود، گفت: ظهر امروز جسد کودک سه ساله نیز در سواحل دریای عمان در استان هرمزگان توسط خانواده‌اش پیدا شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان بیان کرد: مادر این 2 کودک نیز در سواحل دریای عمان در استان هرمزگان در کنار جسد کودک خود، بدون هیچ گونه آسیبی پیدا شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها