5 دستگاه کامیون حامل بار پارچه قاچاق در یکی از گمرکات هرمزگان توقیف شدفرمانده انتظامی استان هرمزگان از توقیف 5 دستگاه کامیون حامل بار پارچه قاچاق به ارزش 200 میلیارد ریال در یکی از گمرکات استان خبر داد. 
به گزارش صبح ساحل، «سردار غلامرضا جعفری»، فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان با انجام رصد اطلاعاتی و تحت نظر قرار دادن عناصر اصلی قاچاق از مبادی رسمی، از تصمیم آنان مبنی بر خروج و انتقال محموله پارچه قاچاق در قالب 5  دستگاه کانتینر مطلع شدند. وی افزود: مأموران با پایش محور و کنترل خروجی از یکی از بنادر تجاری شهرستان بندرعباس، کانتینرهای  حامل محموله مذکور را شناسایی و آن را توقیف کردند.
این مقام انتظامی استان با بیان اینکه پس از بررسی بارنامه و استعلام از گمرگ توسط مأموران، قاچاق بودن محموله محرز شد، اذعان داشت: در این عملیات تعداد 5 کانتینر توقیف  که کارشناسان اقتصادی ارزش محموله های  مکشوفه را 200 میلیارد ریال برآورد کرده اند.
 جعفری با تأکید بر اینکه تحقیقات پلیس جهت شناسایی و کشف سایر محموله های قاچاق ادامه دارد، خاطر نشان کرد: پلیس استان برابر وظیفه ذاتی خود با هرگونه قاچاق مبارزه جدی می‌کند.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها