کشف ۱۵۶رأس احشام قاچاق در بندرعباسفرمانده انتظامي شهرستان "بندرعباس " از کشف 156 رأس گوسفند قاچاق به ارزش 5میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد. 
 
به گزارش صبح ساحل، سرهنگ " تیمور دولتیاری "درتشريح اين خبر بیان کرد: مأموران انتظامی این فرماندهی با هدف مبارزه با معضل قاچاق و جلوگيري از هدر رفت سرمايه هاي ملي با گسترش فعالیت های اطلاعاتی از قاچاق احشام در بیابان های  این شهرستان  توسط چندین دستگاه خودرو  سواری شوتی مطلع و پیگیری موضوع جهت بررسی در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: با پشتیبانی یگان امداد به آدرس اعلامی به صورت پوششی و نامحسوس چندین اکیپ عزیمت  و با رصد اطلاعاتی و گشت زنی محسوس و نامحسوس راه عبور قاچاقچیان احشام را در منطقه شناسایی و پس از تعقیب و مراقب و با انجام  عملیاتی ضربتی تعداد 6 دستگاه خودرو شوتی حامل احشام قاچاق را توقیف شدند. 
سرهنگ دولتیاری  با بیان اینکه مأموران پس از بازرسی از خودروهای توقیف شده و همچنین در اطراف بیابان تعداد 156 رأس احشام قاچاق از نوع گوسفند کشف کردند.
 این مسئول انتظامی تصریح کرد: ارزش احشام قاچاق  کشف شده برابر نظر کارشناسان  اقتصادی 5 میلیارد ریال شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان بندر عباس  در پایان خاطر نشان کرد: پلیس با افرادی که از فرصت ارزانی دام در داخل کشور سوء استفاده کرده و با خروج غیر قانونی آن از طریق مرزها، کشور را با کمبود دام زنده مواجه می کنندبا قاطعیت برخورد می کند.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها