مدیرکل میراث‌فرهنگی هرمزگان:

نمایندگی فعال در جزیره هرمز مستقر می‌شودنشستی با حضور محمد محسنی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان، احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و بندر خمیر در مجلس شورای اسلامی و عبدالرحیم سلمانی شهردار و محمد زرنگاری بخشدار جزیره هرمز در خصوص بررسی مسائل و مشکلات گردشگری جزیره هرمز برگزار شد.

 

به گزارش صبح ساحل، محمد محسنی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان در این نشست با اشاره به ظرفیت‌های منحصربه‌فرد گردشگری جزیره هرمز گفت: جزیره هرمز باوجود ویژگی‌های طبیعی و تاریخی به یکی از مقاصد گردشگری ایران در فصل زمستان تبدیل‌شده است.

او با اشاره به اینکه خدمت‌رسانی به گردشگران ورودی به جزیره هرمز و ایجاد زیرساخت‌های گردشگری در اولویت کاری این اداره‌کل قرار دارد، افزود: خدمات‌رسانی به گردشگران و روند ایجاد زیرساخت‌های گردشگری در جزیره هرمز را پیگیری می‌کنیم.

محسنی ادامه داد: در همین راستا، فرایند سرمایه‌گذاری در جزیره هرمز را تسهیل می‌کنیم.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان تأکید کرد: با توجه به حجم بالای ورود گردشگران به جزیره هرمز، استقرار نمایندگی فعال در این جزیره ضروری است و این مهم در دست اقدام است.

احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و بندر خمیر در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست قول پیگیری مشکلات جزیره هرمز را از طریق استانداری داد. او طی تماس تلفنی با مهدی جمالی نژاد معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور پیگیر ماشین‌آلات و ... زیرساختی برای جزیره هرمز شد. 

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها