آزادی بالاتر از ظرفیت تکمیل شد؛ برپایی، بازار سیاه بلیت فروشی در اطراف استادیوم آزادیورزشگاه آزادی در فاصله یک ساعت مانده به آغاز داربی ۱۰۱ بیش‌تر از ظرفیت اعلام شده پر شده است.

به گزارش صبح ساحل، تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۹:۴۵ امروز (چهارشنبه) در چارچوب فینال جام حذفی به مصاف هم می‌روند.

در فاصله یک ساعت مانده به آغاز داربی ۱۰۱، ظرفیت ورزشگاه آزادی برای این بازی تکمیل شد. برای این دیدار ۳۵ هزار بلیت فروخته شده بود اما بیش از ۴۵ هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور دارند. پر شدن جایگاه تماشاگران در شرایطی رخ داد که استقلالی‌ها حدودا یک ساعت زودتر جایگاه‌های‌شان را تکمیل کردند.

براساس اطلاعات خبرگزاری ایسنا، افراد بدون بلیت وارد ورزشگاه آزادی شده‌اند و هم‌چنین بازار سیاه بلیت فروشی در اطراف استادیوم آزادی بر پا بوده است.

طبق صحبت‌های هواداران حاضر در ورزشگاه آزادی، افرادی با دریافت ۵۰۰ هزار تومان می‌توانستند که هوادار بدون بلیت را به قسمت VIP ببرند. هم‌چنین فردی با پرداخت یک میلیون و دویست هزار تومان اقدام به خرید بلیت کرده بود اما بلیت او تقلبی بود تا نتواند با استفاده از آن وارد ورزشگاه شود. با این حال این فرد از طریق دیگری از گیت‌های بلیت‌فروشی عبور کرده بود.

تماشاگران پیش از شروع بازی شعارهایی علیه یکدیگر دادند. تعدادی از آن‌ها هم اقدام به پرتاب بطری به یکدیگر کردند که حتی یک سکو فاصله بین آن‌ها هم تاثیری در پرتاب‌های‌شان نداشت.

زمانی که اتوبوس استقلال وارد تونل استادیوم شد، ریکاردو ساپینتو تصمیم گرفت از کنار زمین به رختکن برود تا مورد تشویق تماشاگران استقلال قرار بگیرد.

به نظر می‌رسد تماشاگران استقلال منتظر ورود وریا غفوری به ورزشگاه هستند؛ اما تاکنون این اتفاق نیفتاده است.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها