۲ میلیون نخ سیگار قاچاق در آب‌های قشم کشف شدفرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف ۲ میلیون نخ سیگار قاچاق از سوی مرزبانان پایگاه دریابانی قشم در عملیاتی دریایی در آب های این جزیره خبر داد.

به گزارش صبح ساحل، «سردار بهادر اسماعیلی»، فرمانده مرزبانی استان هرمزگان گفت: مرزبانان پایگاه دریابانی قشم مبارزه با قاچاقچیان و سرباندهای قاچاق را در دستور کار خود قرار داده و با اجرای یک طرح عملیاتی موفق شدند یک باند وارد کننده کالای دخانی به آب های این جزیره را متلاشی و مقادیر قابل توجهی کالای قاچاق را کشف کنند.

وی ادامه داد: در اجرا و برگزاری این طرح عملیاتی مرزبانان قشمی هنگام گشت زنی و کنترل نوار مرزی به یک فروند شناور حامل کالای قاچاق برخورد که سرنشینان آن به محض مشاهده ماموران با افزایش سرعت و تغییر مسیر قصد فرار داشتند که مرزبانان بلافاصله شناور یادشده را تعقیب و عرصه را بر قاچاقچیان تنگ کردند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان با بیان اینکه در این عملیات ۲ نفر قاچاقچی دستگیر شدند، گفت: در بازرسی از محل و مخفیگاه آنها ۲ میلیون نخ سیگار قاچاق کشف که ارزش ریالی آن با احتساب شناور توقیفی ۱۰۸ میلیارد ریال، برآورد شده است.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها