آگهی فراخوان ارزیابی کیفی شركت پالايش نفت لاوانشركت پالايش نفت لاوان درنظردارد خريد یک دستگاه الکتروموتور سه فاز 400HP را  پس از انجام فرآیند ارزیابی کیفی و احراز صلاحیت از طریق مناقصه عمومی به شرکت های مجرب و واجد شرایط واگذار نماید.
لذا از متقاضیانی که دارای شرایط زیر می باشند دعوت می گردد تا پس از مطالعه شرایط مناقصه از طریق دریافت اسناد  از  آدرس WWW.LORC.IR (لينك مناقصه هاواستعلام ها -زير گروه مناقصه  ) مطابق با اطلاعات درخواستي نسبت به دریافت اسناد و بارگزاری پاسخ استعلام در مهلت مقرر شده در سامانه ستاد ایران اقدام نمایند تا پس از ارزیابی و تأیید صلاحیت، جهت شرکت در مناقصه اقدام لازم به عمل آید.
مناقصه گر می بایست متعهد گردد مفاد قانون حداکثری تولید و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی طی بخشنامه شماره 30206 مورخ 15/03/98 ریاست محترم جمهوری و بخشنامه شماره 19091/364 مورخ 12/03/98 مجلس شورای اسلامی جهت تامین این کالا رعایت نموده و نسبت به ثبت توانمندی خود در خصوص تامین کالای مورد مناقصه در سامانه ماده 4 قانون مذکور(Tavaniran.ir  ) ثبت نماید.لذا مناقصه گزار  در این خصوص هیچگونه مسولیتی نخواهد داشت و کلیه مسئولیت این بند بعهده فروشنده می باشد.
الف : شرایط انجام کار
1-دارا بودن تجهیزات و امکانات و تخصص لازم و توانایی انجام کار
2-دارا بودن توانایی مالی و فنی کافی جهت انجام موضوع مناقصه
3-دارا بودن شخصیت حقوقی
4-مناقصه گر نباید مشمول قانون منع مداخله در معاملات و مناقصات باشد.
ب : مدارک مورد نیاز
اعلام آمادگی و بارگزاری اسناد در سامانه ستاد ایران
1-یک نسخه از اساسنامه شرکت (برابر اصل)
2-یک نسخه از آگهی ثبت شرکت (برابر اصل)
3-یک نسخه از آخرین تغییرات هیئت مدیره شرکت براساس روزنامه رسمی (برابر اصل)
4-ارائه گواهی حسن انجام کار از کارفرمایان قبلی (خریداران)
5-تکمیل پرسشنامه دریافت اطلاعات.
6-ارائه کد اقتصادی براساس گواهینامه موقت ثبت نام در نظام مالیات بر ارزش افزوده و کد پستی.
7-ارائه رزومه کامل مناقصه گر ، لیست و آدرس مشتریان.
8-طبق مصوبات هیئت محترم وزیران، ارائه شناسه ملی کالا و خدمات (ایران کد) الزامی میباشد.
9-توانایی ارائه سپرده شرکت در مناقصه در صورت تأیید صلاحیت فنی
 کلیه مدارک باید در مهلت مقرر به صورت منظم و دسته بندی شده در سامانه ستاد ایران بارگزاری شوند و به مدارک ارسالی مبهم، ناقص،مخدوش و دارای مغایرت و همچنین مدارکی که بعد از مهلت مقرر ارسال گردد به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
نظر به اهمیت موضوع ،شرکت پالایش نفت لاوان حسب مدارک و مستندات ارائه شده نسبت به تایید و یا رد صلاحیت هر یک از شرکت های متقاضی بر اساس قوانین و مقررات مختار بوده و مناقصه گر از این بابت حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط می نماید.
-بارگزاری مدارک تا تاریخ درج شده در سامانه ستاد ایران الزامی می باشد. در صورت به حد نصاب نرسیدن شرکت های حاضر  در مناقصه، امکان تمدید مهلت زمانی در سامانه ستاد ایران وجود دارد.
-زمان گشایش پاکات بعد از ارزیابی کیفی پیشنهادها، طی دعوتنامه ارسال پاکات پیشنهاد به مناقصه گران احراز صلاحیت شده اعلام خواهد شد.
آدرس اينترنتی شركت پالایش نفت لاوان: www.lorc.ir
آدرس : هرمزگان، بندرعباس، گلشهر شمالی، بلوار دانشگاه، بلوار مصطفی خمینی، پلاک 0، ساختمان آریا، طبقه همکف، کد پستی:19744-79153 
تلفن:07138318881 داخلی (147-148) و 07138173430 - 07691091081، فاکس :38318882 ( 071) 
آدرس ايميل : Lavantenders@lorc.ir

منتظر تایید: 1
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها