رئیس هیات فوتبال هرمزگان:

روسای هیات های شهرستان به امر مهم اطلاع رسانی توجه بیشتری داشته باشندنشست هم اندیشی ریئس هیات فوتبال و اعضا کمیته های مختلف با روسای هیات های فوتبال شهرستان ها هرمزگان در محل سالن کنفرانس ورزشگاه شهدای کارگر بندرعباس برگزار شد.

  

 
به گزارش صبح ساحل ، قاسم رنجبریان در جلسه هم اندیشی روسای هیات های شهرستانی و کمیته های مختلف هیات فوتبال استان، اظهار داشت: فوتسال استان توانسته با برنامه ریزی دقیق حرف اول در سطح استان و کشور بزند و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.
وی افزود:  با توجه به نقش رسانه در پیشبرد هر سازمان و ارگان می طلبد هیات های شهرستانی به امر مهم اطلاع رسانی هیات خود تلاش وافری نشان دهند و سعی کنند گزارش عملکرد خود را به صورت مصور وکتبی به هیات فوتبال استان ارسال کنند.
وی  گفت: جلسه بعدی روساهای هیات فوتبال شهرستان ها و کمیته های مختلف استان در اواخر تیرماه به میزبانی هیات فوتبال شهرستان میناب برگزار خواهد شد.
در ادامه این نشست روزبه زابلی پور معاون ورزشی اداره کل ورزش وجوانان استان گفت: سال گذشته در میزبانی والیبال ساحلی آسیا و چند میزبانی دیگر در کشور  سر بلند بیرون آمدیم و امیدواریم این همکاری توسط هیات های ورزشی با نگاه اندیشمندانه و منتهی به آمایش سرزمینی در ورزش و همراهی با فدراسیون ها در بعدهای همکاری، قهرمانی ، آموزش و استعدادیابی  ثمر بخش باشد.
زابلی پور با اشاره به برنامه پیشنهادی ۲۰ ساله اداره کل ورزش وجوانان اظهار داشت: این برنامه به پنج برنامه چهار ساله تقسیم شده است که امیدواریم هیات های استان تقویم اجرایی برنامه ۲۰ ساله خود را به اداره کل ورزش وجوانان استان ارائه نمایند.
اصغر معماری دبیر هیات فوتبال استان در رابطه با فصل قرارداد بازیکنان در هیات های شهرستانی گفت: در فصل قرارداد بازیکنان تمامی در آمد های حاصله به حساب هیات های شهرستانی واریز خواهد شد و درآمدهای استانی ۵۰ درصد به هیات شهرستانی تعلق خواهد گرفت.
معماری بیان کرد: هیات های شهرستانی علاوه بر این  که هرچه زودتر نسبت به معرفی دبیران خود اقدام نمایند باید چارت کامل هیات خود را معرفی کنند.
درادامه نایب ریئس هیات فوتبال استان به بحث ایجاد تعییر در ساختار سازمانی اشاره و افزود: هیچ حرکتی ایجاد نمی شود مگر این که تغییر درآن دیده شود.
عباس امینی زاده بیان داشت: مدیریت در هیات ها یک کار تیمی است و رمز موفقیت در آن استفاده از  نیروی انسانی متخصص و متعد است.
امینی زاده اظهار داشت: مسئولیت پذیری، خلاقیت ، اعتماد به نفس، برنامه ریزی و تقسیم کار ازجمله اساس کار یک مدیر موفق است.
در این نشست هر یک از روسای هیات های استانی و روسای کمیته های هیات فوتبال استان در رابطه با عملکرد شهرستان خود،  مشکلات مالی، انضباطی ، فعالیت بانوان و مشکلات سر راه آنان، نداشتن یک زمین چمن مناسب  برای برگزاری مسابقات، راه اندازی اتوماسیون اداری، فعالیت مدارس فوتبال و فوتسال، فعالیت رسانه ای و فرهنگی ، آموزش مربیگری و داوری مطالبی  ایراد نمودند.
در این نشست حکم  ادیب محمدی به عنوان رئیس جدید  هیات فوتبال شهرستان حاجی آباد توسط قاسم رنجبریان رئیس و عباس امینی زاده نایب رئیس هیات فوتبال
اهدا شد. همچنین با موافقت رئیس هیات فوتبال و هیئت رئیسه هیات سهمیه لیگ برتری فوتسال به شهرستان جاسک داده شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها