حمله افراد ناشناس به منزل داور فینال جام‌حذفی؛ شیشه خانه زاهدی‌فر را شکستندمنزل داور شهرآورد جام‌حذفی مورد حمله افراد ناشناس قرار گرفت.

به گزارش صبح ساحل، به نقل از ایرنا، محمد حسین زاهدی‌فرد که در دیدار فینال جام حذفی و پس از مصدومیت اشکان خورشیدی رقابت دو تیم استقلال و پرسپولیس را قضاوت کرد با انتشار پیامی از حمله افراد ناشناس به منزل خود خبر داد و نوشت: هیچگاه فکر نمی‌کردم روزی در شهرم، برازجان اینگونه به خاطر تلاش در راه اعتلای نام شهرم در عرصه ورزش با دستان خالی و بدون حمایت مسوولان و ارگان خاصی و حتی با سنگ اندازی‌های بسیار در زمان‌های مختلف مورد هجمه و بی‌مهری همشهریانم قرار بگیرم.

او در بخش دیگری از مطالب خود اشاره کرده است: امشب هنگام بازگشت به منزل با صحنه شکسته شدن شیشه‌های منزلم رو به رو شدم که نه از شدت ناراحتی عمل به وقوع پیوسته بلکه به جهت بی‌مهری بی‌دلیل همشهریانم دل رنجیده و سرافکنده در برابر خانواده و فرزندانم شدم که دلیل این حادثه حضور در عرصه ورزشی بوده و نتیجه آن بی‌احترامی بخصوص همشهریانم باشد.

گفتنی است قضاوت زاهدی‌فرد در این دیدار و دو تصمیم بحث‌برانگیز وی در جدال حساس فینال جام‌حذفی انتقادهایی را به همراه داشت و به نظر می‌رسد این اتفاق نیز به بازی دو تیم استقلال و پرسپولیس باز می‌گردد.

متن کامل زاهدی‌فرد به این شرح است:

حمله افراد ناشناس به منزل داور فینال جام‌حذفی

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها