۳۶۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در آب‌های خلیج فارس کشف شدفرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف ۳۶۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در آب‌های خلیج فارس خبر داد. 

 

به گزارش صبح ساحل، سردار بهادر اسماعیلی در تشریح این خبر اظهار کرد: مرزبانان هرمزگانی پس از کسب خبری مبنی بر فعالیت قاچاقچیان سوخت در حوزه استحفاظی این استان به وسیله مشک‌های پلاستیکی، بلافاصله برای بررسی موضوع با اکیپ‌های گشت دریایی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: مرزبانان در این عملیات پس از بررسی دقیق از مناطق، چهار محفظه پلاستیکی معروف به مشک ماری حاوی ۳۶۰ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل کشف کردند.

سردار اسماعیلی با بیان اینکه قاچاقچیان توسط شناورهای اسکورتی بلافاصله قبل از رسیدن مرزبانان از محل متواری شدند، تصریح کرد: بر اساس نظر کارشناسان ارزش ریالی سوخت کشف شده قاچاق از نوع گازوئیل ۹۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال برآورد شد.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان با اشاره به اینکه تلاش مرزبانان برای شناسایی و دستگیری قاچاقچیان ادامه دارد، خاطر نشان کرد: مرزبانان شبانه روز با دقت و هوشیاری کامل تمامی نوار مرزی را زیر نظر دارند و نسبت به هرگونه ورود و خروج کالای قاچاق حساس بوده و با افراد خاطی به طور جد برخورد می‌کنند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها