حریق ۱ دستگاه خودرو و یک فروند قایق موتوری و ۶ دستگاه موتور سیکلت در بندرعباسعبدالمهدی حسین پور معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس از حریق خودرو در حیاط منزل در محله ۲۲ بهمن بندرعباس خبر داد.
   
به  گزارش صبح ساحل، بامداد چهار شنبه ۱۷ خرداد ماه ساعت ۰۲:۳۹ طی تماس تلفنی با مرکز ١٢۵ آتش نشانی، خبر از حریق خودرو در حیاط منزل دریافت میشود.
وی با بیان اینکه حادثه در حیاط منزلی در محله ۲۲ بهمن کوچه مشکات ۱۲ رخ داده است افزود به محض اطلاع از وقوع حریق اکیپ عملیاتی آتش نشان از ایستگاه‌ های شماره  ۸  ،۲ و ۴ به محل اعزام شده و عملیات اطفا و جلوگیری از گسترش حریق صورت می گیرد.
این مقام مسئول بیان داشت: حریق بر اثر بی احتیاطی و عدم رعایت ایمنی در نگهداری مخازن سوخت بوده که با گسترش شعله های آتش ۱ فروند قایق موتوری و ۶ دستگاه موتور سیکلت نیز طعمه حریق میشوند.
حسین پور با ابراز اینکه متاسفانه در این حادثه یک نفر از ناحیه دست دچار سوختگی میشود، ضمن اشاره به بی احتیاطی و عدم رعایت ایمنی در نگهداری مخازن سوخت علت اصلی وقوع حریق را در دست بررسی اعلام کرد.
معاون عملیات آتش نشانی و خدمات ایمنی بندرعباس در خصوص رعایت ایمنی تاکید کرد از نگهداری هرگونه سوخت و مایعات قابل اشتعال، در منزل خودداری شود .
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها