«چه کسی متولی حل مشکلات مردم است»

 

 

بسمه تعالی 

مدیر محترم روزنامه صبح ساحل (صدای مردم)

با سلام

احتراما با توجه به اینکه مشکلات عدیده ای بیش از یکسال و نیم ساکنین آزادگان و عابرین را رنج می دهد وهرچه به شهرداری مراجعه می نمائیم و به پل ارتباطی مردم وشهرداری تلفن 137 تماس می گیریم، گوش شنوائی وجود ندارد ودیگر خسته شدیم لذا تقاضا داریم شما این مشکل را بگوش مسئولین برسانید.

«چه کسی متولی حل مشکلات مردم است»

مورد اول اینکه بیش از دو سال است که از احداث خیابان بین بلوار سرور آزادگان بطرف مسجد مهدی موعود پایگاه شهید قاسمی می گذرد که متاسفانه تاکنون نامگذاری نشده که برای ارسال مرسولات ، صدور کارت ملی، مامورین پست و تاکسی تلفنی مشکلاتی برای ساکنین بوجود آورده.

مورد دوم اینکه برابر تحقیقات و اطلاعات واصله در زمان احداث خیابان لوله آب شهری بطور موقت با کشیدن یک رشته لوله آنهم در سطح پیاده رو و بدون در نظر گرفتن استانداردهای لازم وصل کردند که متاسفانه این لوله موقت همچنان به دائم تبدیل شده بنا بر تایید سازمان آب روزی نیست که جای جای آن نشکند و از شب تا صبح آب در سطح خیابان  رها نشود که اگر مسئولین و کارگران زحمت کش سازمان خسته نشده اند  از  این معضل در مرکز استان، اهالی خسته شده اند.

مورد سوم : به دلیل عدم نظارت وسهل انگاری مجریان شهرداری علی رغم وجود جدول مجاور بلوار سرور آزادگان انتهای لبه گذاری خیابان مذکور را به داخل جدول راه نداده اند وهمچنان در سطح خیابان رها کرده اند که این خود ضمن اینکه باعث خرابی آسفالت ها شده موجب لیز خوردن موتور سیکلت ها و پاشیدن آب کثیف به عابرین و ترافیک در تردد خودروها و سرخوردگی از دیدن این صحنه ها برای مرکز استان می گردد مگر رفع این مشکل چقدر برای شهرداری خرج دارد؟

مورد چهارم: به دلیل مسدود بودن کانال عرضی انتهای بلوار سرور آزادگان که بیش از یکسال می گذرد و با توجه به پی گیری های مکرر متاسفانه تاکنون فکری برای آن نکرده اند ودرزمان بارندگی و همچنین شکسته شدن لوله های آزادگان(موارد فوق) باعث می شود سرریز جدول به سطح خیابان و بطرف بوستان شهدا(میدان پارک آزادگان) رها شود و موجب تصادفات و کند شدن تردد خودروها همچنین باعث خراب شدن و دولایه شدن لاستیک های خودروها می گردد که معلوم نیست چه کسی باید خسارات وارده راجبران کند. لذا خواهشمند است موارد را بگوش مسئولین برسانید تا حل این مشکل مرحمی بر زخم های مشکلات مردم باشد.

با احترام وتشکر

ابوالحسن فخاریان 

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها